Prywatny gabinet stomatologiczny | dr Szram

Implanty

Utracony ząb? Mamy doskonałe rozwiązanie! Implanty.
Dr n. med. Oskar Szram – implantoprotetyka

Oskar Szram - ZnanyLekarz.pl

Implanty to niezwykła opcja odtworzenia ciągłości łuków zębowych oraz szansa na piękny uśmiech, nawet gdy z jakiegoś powodu utracimy ząb. To doskonałe rozwiązanie dla osób z brakiem pojedynczego zęba, kilku sąsiednich zębów, jak również dla osób bezzębnych, ponieważ implanty znacznie podwyższają komfort użytkowania protez ruchomych (zdejmowanych).

Bardzo ważną zaletą implantów jest brak naruszenia struktury sąsiednich zębów, co ma miejsce w przypadku wykonania klasycznego mostu protetycznego – wtedy konieczne jest szlifowanie zębów okalających lukę zębową.

Implant to tytanowa śruba, która po wszczepieniu w kość szczęki zastępuje korzeń zęba. Na niej osadzana jest korona porcelanowa lub proteza akrylowa, których odcienie możemy dopasować do koloru pozostałych zębów. Założenie implantu wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, trwa ok. 45 min i jest bezbolesne dla pacjenta. Należy pamiętać, że czas wgajania implantów wynosi od 3 do 6 miesięcy i w tym okresie konieczne jest użytkowanie uzupełnienia tymczasowego. Kolejny krok to wykonanie odbudowy protetycznej na implancie. Zapraszamy

Metamorfozy

Przed zabiegiem

Całkowita dolna proteza na implantach przywróciła komfort życia. Implanty zapewniają stabilizację protezy i przywracają funkcje naturalnego uzębienia.

Po zabiegu

Implant wraz z koroną protetyczną odtworzył brak górnej dwójki. Perfekcyjnie dobrany kolor zapewnia naturalny wygląd.

Kontakt

ul. Armii Krajowej 44
94-046 Łódź

Nawiguj do gabinetu

Godziny pracy

Poniedziałek - Czwartek
10:00 - 20:00
Piątek
14:00 - 20:00
Oskar Szram - ZnanyLekarz.pl

Projekt i budowa strony - Piotr Sierant